4. 10. 2019 / 20:00 / 180/210/240 Kč

„Disco science pro všechny mládence.“

Ventolin - elektronický producent a kutil David Doubek možná působí jako hodně nepravděpodobná pop star, většího hitmakera ale na české (elektronické) scéně dneška nenajdete. Nakažlivá pastiš taneční hudby v odlescích diskokoule by mohla svádět ke kategorii provinilých potěšení – jenže tady opravdu není zač se stydět. Od vydání alba Vitajte uplynuly dva roky, během nichž šlo nahoru nejen Ventolinovo renomé, ale i náboj jeho koncertů. Outsider disco mezi lekníny.


1flfsoap
Duo Michal Janík a Lukáš Palán prý hraje „taneční sety, které nemají předem jasný konec“. Což tak úplně nesedí – na konci jejich koncertů totiž s jistotou bývají spokojení a příjemně uondaní posluchači. Hudebníci spjatí s kapelami Acute Dose a Ghost of You staví na energické souhře jednoduché bicí sestavy, kytary a synťáků. Jejich hudba je živelná, ale okamžité líbivosti odporuje svým potemnělým nábojem – i občasným humorem. Na debutové desce, na kterou lákají singlem Morning Wood o ranní erekci, spolupracují s Leošem Hortem (HRTL, Bastl Instruments).

VSTUPNÉ: 180 Kč / 210 Kč / 240 Kč
PŘEDPRODEJ: https://ticketware.eu/p/92Fs

Projekt Hudebních cen Vinyla finančně podporuje Ministerstvo kultury ČR, Jihomoravský kraj a statutární město Brno. Koncert se koná ve spolupráci s Veselským kulturním centrem.

cinemaware