17. 4. 2015 / 20:00 / 100/120 Kč

Jihočeská písničkářka Pavlína Jíšová vystoupí ve Veselí nad Moravou v dámském triu.

Seskupení tvoří dcera Jíšové Adéla Jonášová, která hraje na akustickou kytaru, mandolínu a irské flétny. Dámskou trojici doplňuje písničkářka a multiinstrumentalistka Petra „Šany“ Šanclová. V minulosti jste ji mohli slyšet ve společnosti pánů Jaroslava Samsona Lenka, Slávka Janouška a Vlasty Redla. V současnosti je stálým hostem formace Bokomara a kromě svých sólových vystoupení doprovází také zpěvačku Naďu Urbánkovou.

V programu jsou především autorské písničky Pavlíny Jíšové z osmi sólových alb v originálním pojetí ženského vícehlasu a s patřičnou dávkou ženské energie. I ostatní ženy mají svůj sólový pěvecký prostor. V pořadu bude představeno deváté retrospektivní album Pavlíny Jíšové, které bylo natočeno v čistě dámské sestavě. 

Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit v kanceláří Ostrožsko-Veselsko nebo přímo v Kafé v kině. Vstupenky je také možné zakoupit online přes systém cinemaware. 

Kapacita míst na sezení v Kafé v kině je omezená. Rezervace míst na telefonu +420 606 445 113, denně od 13 hodin nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

cinemaware