10. 4. 2015 / 20:00 / 80/100 Kč

Multiinstrumentalista Filip Helštýn a zpěvačka Viktorka Marksová, které naživo doprovází Jakub Zháňal na bicí mají kořeny ve Frýdku-Místku, odkud se znovu vrací na výsluní český shoegaze.

Rozhodně jen nekopírují někdejší hrdiny indie scény (Ecstasy od Saint Theresa), jejich osobité pojetí shoegaze do sebe vstřebalo i prvky melancholického popu či lo-fi folku. Skupina vznikla na konci roku 2013 a už na podzim následujícího roku vydávají své debutové album Born To Sleep, který sklidil velmi pozitivní reakce kritiky a za které byli nominováni na cenu Vinyla v kategorii Objev roku.

Odkaz na ukázky kapely na portále Bandcamp.comVstupenky v předprodeji je možné zakoupit v kanceláří Ostrožsko-Veselsko nebo přímo v Kafé v kině. Vstupenky je také možné zakoupit online přes systém cinemaware. 

Kapacita míst na sezení v Kafé v kině je omezená. Rezervace míst na telefonu +420 606 445 113, denně od 13 hodin nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

cinemaware